Apraksts

"One Wolf unisex" kolekcijas UNIFORM īsfilma ir stāsts par cilvēka dzīvi mūsdienu lielpilsētas urbānajā vidē, kur universālai pieejai apģērba izvēlē ir liela nozīme. Kolekcija ir "One Wolf" pirmais pieteikums sava veida urbānā apģērba izdzīvošanas komplektam, ko iedvesmojuši formas tērpu un darba apģērbu pamatprincipi un nebeidzamā aktualitāte. Pateicoties daudzveidīgām toņu un materiālu variācijām visi kolekcijas apģērbu modeļi ir savstarpēji viegli un praktiski kombinējami ikdienas garderobē. Kolekcija demonstrē askētiskus, sportiski klasiskus siluetus.

 

Autors: Ivars Burtnieks

Komanda: Ivars Burtnieks (režisors un scenārija autors); Liene Podiņa un Aksels Aizkalns (modeļi); One Wolf zīmola komanda (producents); Agnese Narņicka (apģērba dizains – One Wolf); Ivars Burtnieks, Konstantīns Smirnovs (mākslinieki); Ivars Burtnieks (skaņa)

 

Pasūtītājs: zīmols One Wolf

Žūrijas komentārs

  • "Pieteikums modes filmas kategorijā, kas ir viens no visinteresantāk attīstošākajiem uz sociālo mediju paaudzi orientētajiem modes komunikācijas kanāliem. Ļoti veiksmīgs grafiskā dizaina lietojums, izstāstot kolekcijas ideju."

    Vēsma Kontere McQuillan (Profesore/arhitekte. Westerdals mākslas, komunikācijas, tehnoloģiju skola)